PORA ROZPOCZĄĆ WIOSNĘ! Gajowianka vs Cedronka

PORA ROZPOCZĄĆ WIOSNĘ!  Gajowianka vs Cedronka

Witamy po zimowej przerwie! Jesteście spragnieni emocji A klasy Kraków III?Już w tę niedzielę 03.04.2016 r.O godzinie 15:00, lider Gajowianka Gaj podejmie 9 w tabeli Cedronke Wole Radziszowską. W pierwszym meczu sezonu wynik to 4:2 na korzyść drużyny z Gaja. Zawodnicy tej drużyny są w genialnej dyspozycji przed inauguracją wiosny. Z 7 sparingów lider wygrał 5 spotkań, jedno zremisował, a jeden mecz przegrał z Krakusem Swoszowice 3:2 po zaciętym jak na sparing meczu. Forma gości zza Skawiny nie jest nam znana, dlatego może być to dodatkowy smaczek przed tymi zawodami. W drużynie z Gaja w sparingach swoją skutecznością bil na głowy wszystkich nasz napastnik Krzysztof Foryś. Zdobył on 13 bramek i jest to nie lada wyczyn, gdyż inni zdobyli po 2-3 bramki np. Marcin Gadocha. Czy w forma ze sparingów przełoży się na formę w lidze? Czy Gajowianka rozpocznie marsz po awans do Ligi Okręgowej zwycięsko? Sami się przekonajcie i przyjdźcie/przyjedzcie na to widowisko. Nie może Cię zabraknąć, NIEDZIELA 03.04.2016! Przyjdź i kibicuj Naszym Orłom. Wstęp za jedyne„co łaska”do puszki pana Marka! Gratis terminarz spotkań Gajowianki na zbliżającą się rundę wiosenną! Wszyscy na mecz!